KALENDER
E T K N R L P

Üks päev ettevõtjana

ÜLESKUTSE ÕPILASTELE!

Oled 1.-9. klassi õpilane, tunned huvi mismoodi koolis õpitav päris elus toimib ja soovid oma

koolipäevi muuta põnevamaks, siis osale projektis „Üks päev ettevõtjana“.

Keda ootame?

Ootame osalema kõiki projektis osalevate koolide 4.-9. klassi õpilasi, kes on ettevõtlikud ja soovivad saada praktilise kogemuse kohalike ettevõtetega koostöös.

Miks osaleda?

- Saad reaalse praktilise kogemuse ettevõtja rollis

- Uued tutvused ja uued teadmised turundusest

- Võimalus teha midagi koos oma ettevõtjast vanemaga ning tema organisatsiooni ISE esindada

- Saad seostada koolis õpitavat päris eluga

- Saad võimaluse osaleda põnevas ettevõtmises, mis toimub esmakordselt

Osaleva õpilase ülesanded:

• Jagada infot oma vanematega ning uurida, kas nemad sooviksid oma organisatsiooniga projektis osaleda.

• Registreeruda projekti hiljemalt 06.10.2017.

• Osaleda projekti avaseminaril 20. oktoobril, kus kohtud esmakordselt ettevõte või organisatsiooni esindajaga, keda projektis esindad.

• Osaleda koolitusel „Kuidas ettevõtet messil esindada“.

• Osaleda koolitusel „Kuidas teha ettevõttele (video)turundust“.

• Luua külastatava organisatsiooni kohta lühike reklaamklipp.

• Olla ühel päeval töövarjuks enda/enda meeskonna väljavalitud organisatsioonis.

• Esindada oma väljavalitud organisatsiooni ettevõtete messil oma koolis.

• Osaleda 18. detsembril projekti pidulikul lõpetamisel Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

Kuidas osaleda?

• Projekti saad registreeruda üksi või terve meeskonnana (kuni 5 liiget).

• Täida hiljemalt 06.10.2017 lühike ankeet ja teavita osalemissoovist oma kooli ettevõtlusõppe koordinaatorit - Karis Peetsalu karis.peetsalu@gmail.com.

• Kaasa projekti ka lapsevanem ning tema ettevõte või organisatsioon kus ta töötab.
    Oleks ju uhke tunne esindada ühel päeval oma ema või isa töökohta ning minna eelnevalt sinna ka töövarjuks.

Programmi “Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe süsteemne arendamine kõigil haridustasemetel” toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist.

Kerda Eiert

projektijuht